AHŞAP EV

Ahşap Ev ;Ahşabın önemi, tarihin her devrinde inanlar tarafından fark edilmiş ve birçok mimar eserin yapı malzemesi olarak ahşap kullanılmıştır. Yirmi birinci yüzyıl teknolojisi ile daha da dayanıklı hâle getirilen ahşabın kullanım alanı, geçmişe oranla daha da artmış ve çeşitli ek sahalarla beraber hemen her mimari üslupta kullanılır olmuştur.

Biz de Rize ahşap dekorasyon Ayhan Kardeşler Dekorasyon firması olarak, size hayallerinizdeki teknik detaylı ahşap evleri yapmak üzere hizmetinizdeyiz. Doğayla baş başa olmak; ormanın, derenin ve oksijenin rahatlatıcı huzurunu dinlemek için tercih edilen ahşap evler, Rize başta olmak üzere ülkemizin diğer birçok ilinde kullanılmaktadır. Hatta kullanım alanı oldukça geniştir ki, sadece ülkemizde değil, tüm dünya çapında –özellikle göl, dere ve orman kenarlarında, ahşap evler kullanılmaktadır.

Biz, Rize menşeli bir firma olarak size Rize ve çevre illerde ahşap ev yapmaktayız. Bu hizmetimiz, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile devam etmekte ve aynı zamanda kaliteli referanslarımızla da her geçen gün daha da büyümekteyiz. Doğa ile baş başa kalmak ve genelde betonun zararlı etkilerinden korunmak için tercih edilen ağaç / ahşap evler, sıhhat açısından da son yılların popüler mimari eserleri arasındadır. Aynı zamanda ahşabın, rakibi olan beton ve çelik gibi yapı malzemelerine göre daha çok yük taşıması onu daha da önemli kılmaktadır. Tüm bu özellikleri nedeniyle tercih edilen ahşap, sizler için de huzurun adresi olacaktır. Bizimle iletişime geçerek Rize ahşap ev hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve siz de bir ahşap ev sahibi olabilirsiniz. Unutmayın; hayallerinize kavuşmak, verdiğimiz hizmetle doğru orantılıdır. Hemen iletişime geçin, ahşap evler hakkında bilgi alın.

Ahşap ev, kütük ev, pergole, kamelya, ahşap dış cephe kaplaması üretimi ve montajı.

 

 


Ahşap Ev Teklif İstemek İçin Mesaj Bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir